top of page

Seberozvoj

Ucelený kurz osobního rozvoje, díky kterému se zorientujete v sobě i ve svém okolí. Žádné nudné firemní školení. Pracujeme v úzkém kroužku účastníků, se kterými můžete sdílet své pokroky a získávat další úhly pohledu. Někdy je kurz velmi interaktivní, jindy je to spíš seminář. Vždy dbáme na to, abyste zvládli nové poznatky z oblasti osobního rozvoje uplatnit v praxi. Na kurzu panuje velmi příjemná, otevřená atmosféra, a i když usilovně pracujeme na seberozvoji, je to zároveň i příjemný relax po pracovním dni.

 

Co se na kurzu naučíte:

- Zlepšíte své komunikační dovednosti

- Soft Skills: Doplňují odborné znalosti a spadají pod emoční/sociální inteligenci, je to např. schopnost pracovat v týmu, jednat, řešit konflikty, organizovat, rozhodovat a podobně.

- Emoční inteligenci: Zvládání svých emocí a umění vcítit se do emocí ostatních

- Time management: Organizace času, boj s prokrastinací a jak to zkrátka všechno stihnout

- Pozitivní myšlení

- Získáte sebevědomí, naučíte se umět ocenit vlastní hodnotu a mít se rádi

- Řešit stresové situace

- Sebekoučink: Aneb jak dosáhnout cílů a vyřešit své problémy sami doma bez pomoci

- Typologii osobnosti a jak s ní pracovat

 

Cena, lokace, termíny:

Pravidelně ve čtvrtek od 17:30 do 19:00 (od 1. 3. 2018)

Lokace: Černobílé centrum Praha, Černá 1705/13, Praha 1 (zastávka Národní třída nebo Karlovo náměstí)

Cena: 1,5 hod. lekce = 350 Kč - při úhradě celého kurzu sleva z 5 250 Kč za celý kurz (15 lekcí) na

4 500 Kč - 300 Kč/lekce.

Kurz seberozvoje Láry Fáry

Reference

✎Lekce které mě zaujaly nejvíce mě také nejvíce změnily. Chce to dávat si pozor, učit se a připomínat si co bylo náplní kurzu, ale ANO, změna i posun se uskutečnily...K tomu občerstvení, výborný čaj, milá lektorka a kousek od baráku. Není co zlepšovat :)
- Matouš
✎Osobní přístup lektorky, pochopení sebe a okolí, práce s novými informacemi v praxi a zjištění, že fungují :) Díky, Ivčo! Ivča je milá, příjemná lektorka, která vnímá potřeby svých žáků jednotlivě...V příjemném prostředí se cítíte uvolněně a tím jste i sami otevřeni změně.
- Petra
✎Rozhodně si nyní více dávám pozor na to, jak působím na okolí a jak na mne okolí reaguje. Probíraná témata jsem nyní schopná odhalit i v každodenním jednání.
- Aneta
✎Chodila jsem k Ivce na hodiny koucinku, kde jsme se dotkly nekolika temat a byla jsem pozvana na hodiny typologie osobnosti. Zajimala me problematika komunikace a pri blizsim seznamenim s kurzem jsem zjistila, ze i dalsi temata jsou mi blizka. I diky koucinku mi prislo zajimave se zacit seberozvoji vice věnovat. Kurz se zabyva tematy,ktera jsou kazdemu blizka, ale malokdy se nad nimi zamyslime a zabyvame v beznem zivote. Nabizi pro ne otevreny prostor. Na spoustu veci se divam jinak a snazim se uvest poznatky z kurzu do praxe.
- Anna
✎Přišlo mi na první pohled sympatické, jaká na kurzu byla milá, neformální a komorní atmosféra. Je vidět, že jsi člověk, který dokáže bez problémů vést účastníky kurzu lekcí, zároveň Tě ale člověk vnímá jako přirozenou součást skupiny, takže není cítit odstup mezi studenty a lektorem. Cvičení byla zábavná a člověk si během několika dní po lekci často vzpomněl na nabyté poznatky, když se dostal v reálném životě do situace, která s nimi souvisela.
- Honza
Další reference naleznete například v sekci O Láry Fáry.
bottom of page